• Siguranta

    Garantat 100%

  • Transport

    Gratuit peste 150 LEI

  • Suport Telefonic

    Comenzi Telefonice

  • Plata Ramburs

    Acceptam plata ramburs

Cos cumparaturi
0 produs(e) - 0,00 Lei
Cosul de cumparaturi este gol!

Switchuri Cisco WS-C2960-48TC-S, 48 porturi 10/100

Producator: CISCO
Cod produs: 0000011276
Disponibilitate: In Stoc
Pret:
1.998,00 Lei
TVA: inclus
Transport gratuit la orice comanda peste 150 LEI

Switchuri Cisco WS-C2960-48TC-S, 48 porturi 10/100

Porturi: 48+2
Standarde:
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol,
?IEEE 802.1p CoS Prioritization,
?IEEE 802.1Q VLAN,
?IEEE 802.1s,
?IEEE 802.1w,
?IEEE 802.1X,
?IEEE 802.1ab (LLDP without MED*),
?IEEE 802.3ad,
?IEEE 802.3ah (100BASE-X single- and multimode fiber only),
?IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports,
?IEEE 802.3 10BASE-T specification,
?IEEE 802.3u 100BASE-TX specification,
?IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification,
?IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
Buffer (MB):    
- Flash memory : 32 MB,
- Memory DRAM : 64 MB
Conectivitate: 48 Ethernet 10/100, 2 dual-purpose ports (10/100/1000 or SFP),
Unicast MAC addresses: Default/QoS/Dual : 8000
Viteza de transfer:
- Forwarding bandwidth : 16 Gbps,
- Forwarding Rate : 10.1 mpps
Facilitati:
- Maximum transmission unit (MTU) Up to 9198 bytes,
- Jumbo frames 9016 bytes,
- IPv4 IGMP groups : Default/QoS/Dual : 256,
- IPv4 MAC QoS access control entries (ACEs) : Default/QoS/Dual : 128/384/0,
- IPv4 MAC security ACEs : Default/QoS/Dual : 384/128/256
Alimentare (V/Hz): 100 to 240 VAC, 1.3 to 0.8A, 50 to 60 Hz
Putere consumata (W): 55W
Greutate (Kg): 3.6Kg
Dimensiuni (W x D x H mm): 4.4 x 45 x 24.2 cm
MTBF: 336,983 hours
VLANs:
- Max VLANs 64,
- VLAN IDs 4000

 

Scrie o recenzie

Nume:



Recenzie:

Nota: HTML nu este interpretat!

Rating: Prost           Bun

Introdu codul in casuta urmatoare: